Nutrifarm Sp. z o.o.

Nutrifarm Sp. z o.o. to producent preparatów weterynaryjnych wchodzących w skład specjalistycznej linii VEBIOT.

 

W firmie opracowano liczne procedury dotyczące jakości wszystkich obszarów działalności. Począwszy od projektowania, poprzez proces produkcyjny, magazynowanie, aż po dystrybucję i kontakt z klientem. Głównym narzędziem prowadzonej przez Nutrifarm Sp. z o.o. polityki jakości jest Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności. System zarządzania jakością jest dostosowany do norm ISO 9001, ISO 22000 (w tym zasada HACCP) oraz Dobrej Praktyki Wytwarzania GMP.

 

 

Infrastruktura produkcyjna. Nowy Ośrodek Badawczo-Rozwojowy.

laboratorialaboratoria

W sierpniu 2015 r. oddała do użytku Ośrodek Badawczo-Rozwojowy w Pustyni, jedną z najnowocześniejszych tego typu placówek na świecie. Ośrodek Badawczo-Rozwojowy wyposażony został w ultranowoczesną aparaturę badawczą, uzupełnioną o wysokiej klasy urządzenia techniczne do produkcji w skali laboratoryjnej i półtechnicznej. W ośrodku zatrudnienie znalazła grupa zdolnych polskich naukowców, którzy ściśle współpracują z doświadczonymi lekarzami weterynarii, opracowując nowoczesne, a zarazem nowatorskie produkty dla zwierząt. Pozwala to na kompleksowe i zintegrowane ujęcie cyklu badawczo-rozwojowego, rozpoczynającego się od pomysłu na produkt, poprzez badania analityczne i procesowe oraz badania trwałości, a kończącego się na opracowaniu technologii wytwarzania i wytworzeniu produktu.

 

 

Inteligentne Centrum Logistyczne- ICL

firma Olimp Laboratoriesfirma Olimp Laboratories
 

W latach 2013-2015 została zrealizowana w ramach Grupy Kapitałowej inwestycja Inteligentne Centrum Logistyczne. W trakcie powstawania ICL wykorzystano nowatorską koncepcję sposobów magazynowania i logistyki, opartą na własnych wynalazkach i zgłoszeniach patentowych. Wdrożono rozwiązania niestosowane dotychczas w szeroko rozumianej branży farmaceutycznej. Uwzględniono nowe trendy rozwojowe i wyzwania, przed jakimi stanie globalny rynek, przy czym zwrócono szczególną uwagę na konieczność zachowania pełnej kontroli jakości obsługiwanych produktów, potrzebę zabezpieczenia klientów przed sfałszowanymi wyrobami, a także na prawidłowości oraz skuteczność łańcucha dostaw i dystrybucji. W wyniku zrealizowanego projektu możliwe okazało się wdrożenie na skalę przemysłową unikatowej usługi logistycznej.

 

 

Obszary działania spółki.

Nutrifarm Sp. z o.o. prowadzi działalność w ramach Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzi jeszcze spółka Olimp Laboratories. Grupa Kapitałowa od chwili utworzenia w 2005 r. jest dystrybutorem produktów na rynek krajowy i zagraniczny, a także operatorem całej sfery logistycznej, obejmującej krajowy i międzynarodowy transport, marketing oraz usługi składowania produktów z branży suplementów diety, żywności funkcjonalnej, OTC , jak też producentem preparatów dla zwierząt. Tylko w ostatnich 10 latach Grupa Kapitałowa zainwestowała w nowe technologie i rozwój 315 ml zł w ramach wieloletniej strategii rozwoju prac badawczych.

 

 

 

 

 

 

dowiedz się więcej o marce vebiot

 

 

 

logout

Close

logout

login

Close
login
Close