Marka VEBIOT

Linia Vebiot powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości produkty dla zwierząt o kwalifikacji prawnej: mieszanka paszowa uzupełniająca.


Wszystkie nasze preparaty produkowane są w oparciu o najwyższy standard jakości farmaceutycznej GMP. Od początku istnienia Firmy najważniejszymi wartościami przyświecającymi koncepcji biznesowej były najwyższa jakość oferowanych produktów wyrażana również przez ich innowacyjność. Bezwzględne przestrzeganie surowych norm jakościowych jest w stanie zapewnić prawidłowy rozwój całego przedsiębiorstwa oraz wytwarzanie najwyższej jakości produktów w pełni satysfakcjonujących naszych klientów.

Na każdym etapie projektowania i wytwarzania produktu gotowego próbki są regularnie badane w Dziale Kontroli Jakości, który wyposażony jest w najwyższej klasy aparaturę badawczą. W tych obszarach prowadzone są również badania wartości odżywczej , zawartości witamin, minerałów, czy innych specyficznych substancji aktywnych. Standardowo ocenia się także tempo uwalniania substancji czynnych z gotowych produktów.

najwyższa jakość dla naszych pupili

Linia Vebiot składa się obecnie z kilkunastu preparatów dla psów i kotów. Produkty te dostępne są w gabinetach weterynaryjnych oraz w sklepie on-line na stronie producenta.

zobacz wszystkie produkty

 

 

logout

Close

logout

login

Close
login
Close